Arquivo digital de mapas de orientação de Terje Mathisen
|
Log in
Todos utilizadores
|
Língua:
Português
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
|
DOMA 3.0.10
Mostrar escolhas de percursos
Esconder escolhas de percursos
|
Mostrar mapa geral
Esconder mapa geral
|
KML
|
Voltar
<< Oslo City Cup 1 (10-04-2012)
|
Gimle 2-Dagers Dag1 H50 (14-04-2012) >>
KM Natt Østfold (13-04-2012)
Categoria:
Competition
Mapa/Área:
Ise
Organisação:
Sarpsborg
Resultados
Distância:
4.37 km
Tempo:
34:08
Pulsação média:
164
Pulsação máxima:
178
Dårlig flyt!
Bra til 1 post, ledet her.
Til 2 post begynte jeg OK, men så midtveis begynte jeg å orientere mot 5 post, og deretter 4 (langs kraftledningen), før jeg forstod at det var 2 post jeg skulle til, Da var ikke posten så langt unna, slik at jeg vel ikke tapte mer enn 1,5-2 min på alt dette rotet.
3 post var OK selv om jeg løp innom en skrent før posten og sjekket denne.
På 4 post hadde jeg full kontroll helt inn i ringen,men så ikke refleksen og tok en runde sydover. 45 sek?
Til 5 løp jeg riktig, men stoppet opp noen meter før posten uten å se den, det viste seg at både refleks og postflagg akkurat var skjult bak en relativt slank furu. 5-10 sek.
Planen til 6 var å løpe tilbake på stien jeg brukte fra 1 til 2, men holdt retningen svært dårlig og havnet ute på jordet igjen.Løp derfor sti og vei. Bommet også her 30-45 sek inne i ringen.
Bra til 7 og 8, det holdt til slutt til seier med ett par minutter.
Mostrar comentários
Esconder comentários
(
0
)
Criar novo comentário
Nome:
Email:
Guardar