Archivio digitale di mappe di Orienteering di Terje Mathisen
|
Accedi
Tutti gli utenti
|
Lingua:
Italiano
Česky
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Magyar
Norsk
Português
Svenska
|
DOMA 3.0.10
Mostra anteprima della carta
Nascondi anteprima della carta
|
KML
|
Indietro
<< Vårløpet (2010-05-07)
|
Oslo City Cup Finale (2010-05-10) >>
Vårløpet (2010-05-08)
Categoria:
Competition
Nome della mappa:
Tårnåsen skole
Organizzatore:
Kolbotn & Skimt
Risultati
Distanza:
6.35 km
Tempo:
42:31
Media HR:
163
Massimo HR:
178
Veldig bra til 1, 2 og 3 men så klarte jeg ikke å finne den riktige stien ned mot 4 og holdt for høyt i lia, tapte kanskje 30-45 sek.
5 gikk fort selv om jeg ombestemte meg: Startet med å løpe rett på, men tok deretter diagonalt gjennom det grønne og så lysløypa og fulgte høydekurven inn.
6 post var grei, dagens letteste, men på 7 burde jeg ha rundet høyre i stedet: Da blir det både mindre stigning og posten blir mye enklere. Jeg så postdetaljen lenge men trodde at det måtte være den bevokste myra lenger syd, slik at jeg stoppet opp nord for posten. Tapte 1 min til Eirik N-U her.
Deretter gikk det bra til 8 og nesten helt til 9, men på vei ned til posten ble jeg veldig forvirret av en markert rygg som bare er tegnet som ett par høydepunkt på kartet. Tapte ett minutt til både Eirik og Trond R her.
Resten av løypa gikk ganske greit, bare litt nøling inn i postene.
Visualizza commenti
Nascondi commenti
(
0
)
Pubblica il nuovo commento
Nome:
Email:
Salva